Celem tego projektu lojalnościowego jest umożliwienie absolwentom Uczelni Łazarskiego skorzystania z ulg w postaci zniżki na dane usługi i produkty a także umacnianie więzi pomiędzy absolwentami a Uczelnią.

Partnerami projektu są firmy wywodzące się z różnych branż i świadczące różnego typu usługi min. kulturalne, rozrywkowe, handlowe oraz gastronomiczne.

Korzyści dla posiadaczy Karty:

 • możliwość korzystania z uczelnianej Biblioteki
 • korzystanie ze zniżek na usługi i produkty
 • korzystanie ze zniżek na studia podyplomowe oraz kursy językowe

Korzyści dla Partnerów:

 • promocja marki w kampusie uczelni
 • promocja marki na stronach klubu
 • dotarcie do szerokiego grona odbiorców
 • korzystanie z infrastruktury uczelni na preferencyjnych warunkach

Partnerzy i zniżki

kultura

Kino ATLANTIC

niezależne, najstarsze działające kino w Warszawie (od 1931r.) zaprasza na Chmielną 33.

Oferuje: ciekawy repertuar, pokazy przedpremierowe, wydarzenia specjalne z wstępem wolnym, atrakcyjne ceny produktów w popcornbarze.

STUDIO teatrgaleria

Nasi klubowicze będę mogli skorzystać z oferty promocyjnej teatru, którą będziemy wysyłać mailowo.

Teatr Studio im. St. I. Witkiewicza to teatr z kilkudziesięcioletnią historią i dziedzictwem wielkich twórców teatru polskiego - Józefa Szajny i Jerzego Grzegorzewskiego.
Jest jednym z najważniejszych i najciekawiej rozwijających się teatrów warszawskich.
Położenie w samym centrum miasta, w miejscu skupiającym wiele instytucji kulturalnych – w Pałacu Kultury i Nauki – zobowiązuje do tworzenia wyrazistego i unikatowego programu artystycznego i jednocześnie pozwala spełniać ważne potrzeby widzów: łatwy dojazd, parking, infrastruktura gastronomiczna, przestrzeń do wypoczynku.
STUDIO powraca do awangardowej tradycji zapoczątkowanej przez Józefa Szajnę. Teatrgaleria łączy różne dziedziny sztuki, a także związane z nimi środowiska twórcze, zachowując przy tym prymat teatru dramatycznego.
Podstawowymi wartościami misji jest szczerość, prostolinijność, adekwatność. Repertuar teatru składa się z klasyki i dramaturgii współczesnej, polskiej i zagranicznej. Jego przemyślany dobór gwarantuje wysoki poziom artystyczny.

Teatr Polonia i OCH Teatr

Co miesiąc będziemy przekazywać informacje o zniżce na poszczególne spektakle.

Ważne: przy kasie należy okazać swoją kartę.

Jak dokonać rezerwacji:

Rezerwacji biletów można dokonać pisząc na adres partner@teatrpolonia.pl i w tytule podając wybraną przez siebie datę spektaklu, ilość biletów w promocyjnej cenie oraz nazwisko do dokonania rezerwacji. Na każdego maila odpowiemy, podając datę odbioru rezerwacji.

W przypadku rezerwacji mailowej nie ma możliwości wyboru miejsc. W pierwszej kolejności rezerwujemy miejsca w strefie 1, potem w strefie 2.

Zapraszamy też wprost do kas teatru.  Nr tel. 22 622 21 32 lub 22 589 52 00. Prosimy koniecznie powoływać się na hasło: partner.

Informujemy, że jedna osoba może kupić maksymalnie 4 bilety.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Teatr Capitol

Informacja o promocyjnych sztukach będzie przekazywana na bieżąco za pośrednictwem serwisu Klubu Absolwenta.

Teatr Narodowy

Członkowie Klubu Absolwenta będą mieli możliwość zakupu biletów po promocyjnych cenach. Klub został włączony w system promocyjny Teatru Narodowego. Informacje o zniżkach będą przekazywane na bieżąco.

restauracje

Coffee Karma

Na kawy firma oferuje 5% zniżki.

LOCALE

„Dla zakochanych we włoskim jedzeniu, którzy chcą w rodzinnej i niezobowiązującej atmosferze delektować się daniami z najlepszych składników.”

Firma oferuje 15% rabatu na wszystkie pozycje w naszej karcie.

Zniżka obowiązuje w lokalu na ul. Twardej oraz na ul. Janka Bytnara.

Wilcza 50

Wilcza 50 to miejsce, gdzie wielkomiejski i elegancki wystrój łączy się z przyjemną, prostą i sezonową kuchnią międzynarodową. To miejsce, gdzie nie tylko dbamy o Wasze doznania kulinarne, ale również tworzymy pozytywną i otwartą atmosferę. W naszym eleganckim wnętrzu będziesz czuć się swobodnie i bezpretensjonalnie.

Firma oferuje 10% na wszystkie dania z karty. Oferta nie dotyczy napojów, alkoholi oraz promocji dnia.

rozrywka

Centrum Rozrywki Hulakula

Centrum Rozrywki Hulakula dała następujące zniżki dla posiadaczy Karty Klubu Absolwenta:

 • kręgle i bilard - zniżka 20%

Kręgielnia TB

Firma oferuje na swoje usługi 20% zniżki

Salsa Libre

Szkoła tańca, klub, organizator wydarzeń kulturalnych promujących salsę i pokrewne nurty taneczne
Firma oferuje 50% zniżki przy pierwszym najniższym doładowaniu konta dla danej osoby w systemie Salsa Libre oraz do każdorazowego udzielenia 10% zniżki na zakup kolejnych.

wydawnictwa

Polski Druk

Na wszystkie usługi firma oferuje 5% zniżki.

GRAF ART Drukarnia

Na wszystkie usługi Firma oferuje 8% zniżki.

Wydawnictwo Naukowe Scholar Sp. z o.o.

Wydawnictwo dla posiadaczy karty oferuje 15% zniżki na wszystkie nasze książki w sklepie internetowym oraz stacjonarnie, w siedzibie wydawnictwa (Warszawa, ul. Wiślana 8).

Wydawnictwo Naukowe Scholar specjalizuje się w publikacjach z zakresu nauk humanistycznych, społecznych i prawnych oraz z dziedziny stosunków międzynarodowych. Współpracuje z wieloma jednostkami akademickimi wydając książki, periodyki i publikacje cykliczne. Ważne miejsce wśród tytułów zajmują podręczniki akademickie, przekłady klasycznych prac naukowych literatury światowej oraz pozycje w języku angielskim. Książki opublikowane w oficynie wielokrotnie stają się bestsellerami, a także zdobywają prestiżowe nagrody – Nagrodę im. Jana Długosza, Nagrodę Teofrasta, Nagrodę im. Leona Krzywickiego Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych PAN.

Forbes

Największy i najbardziej znaczący na polskim rynku opiniotwórczy magazyn społeczno-ekonomiczny, ważne ogniwo globalnej sieci zagranicznych edycji amerykańskiego magazynu Forbes szczycącego się stuletnią tradycją. Polska edycja magazynu Forbes koncentruje się na rodzimej przedsiębiorczości, ale w wyraźnym kontekście trendów światowych. Forbes nie tylko odpowiada na pytania o jakość prowadzenia biznesu w naszym kraju, ale również inspiruje przedsiębiorców pokazując starannie wyselekcjonowane zjawiska, które kształtują współczesną ekonomię i rynki. Wszystko to w bardzo przystępny sposób. Forbes jest znany z głośnych i szeroko komentowanych rankingów m.in. Listy 100 najbogatszych Polaków, Listy 100 Największych Polskich Firm Prywatnych, Najlepszy Bank dla Firmy, Najcenniejszych Celebrytów, 50 Najbardziej Wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie.

Kod rabatowy rozsyłany jest w newsletterach Klubu Absolwenta, listach powitalnych przekazywanych wraz z Kartą Członkowską lub przekazywany jest bezpośrednio po skontaktowaniu się z Klubem.

Kod można wykorzystać na oferty prenumeraty pod poniższymi linkami, rabat obowiązuje również przy ofertach z prezentami (zniżka nie obowiązuje przy pojedynczych wydaniach magazynów).

Forbes Women: Wspieramy kobiety w sukcesie!

Magazyn i portal online, które skupiają się na kobietach i gospodarce. Forbes Women to pomysł, Moiry Forbes dziennikarki i działaczki, wnuczki Malcolma Forbesa, założyciela pisma. Osiem lat temu stworzyła ona platformę, która umożliwia kobietom nawiązywanie kontaktów, wymianę doświadczeń, które pomagają w osiąganiu sukcesów zawodowych i życiowych. Uznaliśmy, że najwyższy czas na taką inicjatywę w Polsce. Zmiany jakie przynosi postęp technologiczny, zmiany społeczne i kulturowe, wzrost znaczenia roli kobiet w pracy i społeczeństwie, to coś co dzieje się na naszych oczach.

Kod rabatowy rozsyłany jest w newsletterach Klubu Absolwenta, listach powitalnych przekazywanych wraz z Kartą Członkowską lub przekazywany jest bezpośrednio po skontaktowaniu się z Klubem.

Kod można wykorzystać na oferty prenumeraty pod poniższymi linkami, rabat obowiązuje również przy ofertach z prezentami (zniżka nie obowiązuje przy pojedynczych wydaniach magazynów). 

usługi

Moony Lab

Moony Lab to firma ze świeżym spojrzeniem na fotografię i wywoływanie zdjęć. Założona przez dwóch studentów powstała w 2015 roku z zamiarem ustanowienia nowych standardów w klasycznym wywoływaniu wspomnień. Aktualnie, zespół to 9 zgranych i energicznych osób. Każdy produkt z logiem Moony Lab oznacza najwyższą jakość i innowacyjne spojrzenie na rynek fotograficzny. Specjalnie dla członków Klubu Absolwenta przygotowaliśmy rabat -15% na wszystkie usługi zarówno na zamówienia złożone przez aplikację jak i stronę internetową z opcją dostawy „ZA FREE”. Wystarczy wpisać hasło: LAZARSKI15. Inspiracje do wykonania niesamowitych pamiątek oraz więcej informacji o nas można znaleźć na naszej www lub zapraszamy na nasz fanpage na FB lub konto na Instagramie.

Nadwyraz.com – ubierz się w słowa!

Nadwyraz.com to marka, która tworzy wyjątkowe produkty inspirowane językiem polskim oraz literaturą polską. W ofercie sklepu znajdują się koszulki, bluzy, skarpety i akcesoria. Wszystkie artykuły są produkowane od A do Ż przez polskie manufaktury i cechują się najwyższą jakością. Produkty Nadwyraz.com podbiły serca Polaków nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie – wszędzie tam, gdzie są nasi rodacy. Dla absolwentów Uczelni Łazarskiego przygotowaliśmy specjalny 10%  rabat, który otrzymacie wpisując odpowiednie hasło (wysyłane drogą elektroniczną w newsletterze Klubu).

 

 

Bala Band

Zespół oferuje na swoje usługi 10% zniżki

Instytut Oka

Zniżka 10% na konsultacje okulistyczne, optometryczne i badania diagnostyczne ( z wyłączeniem pakietów badań i kwalifikacji do zabiegów). Zniżka nie sumuje się z innymi zniżkami oraz promocjami.
Rabat zostanie udzielony po okazaniu karty w recepcji.

 

Instytut Oka w Warszawie to centrum kompleksowej diagnostyki i nowoczesnego leczenia chorób oczu oraz terapii wad wzroku i komfortu widzenia. W naszym centrum łączymy ekspercką wiedzę z najnowszymi, światowymi technologiami w diagnostyce i leczeniu chorób oczu oraz wad wzroku u dorosłych i dzieci. Instytut Oka, jako jedyny w Polsce posiada najprecyzyjniejszy obecnie na świecie najnowszy, optyczny koherentny tomograf OCT drugiej generacji –  do tomografii przedniego odcinka oka ASOCT Casia2 oraz Spectralis HRA+OCT2 do tomografii siatkówki. Jesteśmy pierwszym w kraju ośrodkiem certyfikowanym do wdrażania terapii Retinal Rejuvenation innowacyjnym laserem 2RT. Posiadamy całe spektrum najnowocześniejszego obecnie na świecie sprzętu diagnostycznego i terapeutycznego. Jako pierwszy ośrodek w kraju zakupiliśmy także Cirrus HD 5000 AngioPlex OCT – aparaturę do niezwykle precyzyjnej angiografii 3D naczyń siatkówki oka, w pełni nieinwazyjną i bezkontaktową alternatywę do tradycyjnie stosowanej angiografii fluoresceinowej i indocyjaninowej. Operacje zaćmy wykonujemy na najnowocześniejszej na świecie platformie do fakoemulsyfikacji – Centurion Vision System.

 

 

Party-Sailing

Party-Sailing specjalizuje się w organizowaniu eventów
i imprezowych wyjazdów w okresie letnim i zimowym.

Firma oferuje 10% zniżki na wszystkie wyjazdy krajowe oraz 5% zniżki na wyjazdy zagraniczne.

LA-VENTURA Biuro Turystyki Aktywnej

Organizator aktywnych wyjazdów dla klientów indywidualnych i biznesowych w Polsce i Europie.

Firma oferuje na swoje usługi 5% na wyjazdy zagraniczne i
10% wyjazdy krajowe

Alchemia Uśmiechu

Gabinet stomatologiczny

Posiadaczom Karty Klubu Absolwenta oferujemy 15% zniżkę na leczenie zachowawcze i endodoncję oraz 10% zniżkę na aparaty ortodontyczne.

Centrum Językowe Together

Na wszystkie kursy firma oferuje 20% zniżki.

Klinika Pielęgnacji Urody Amaya

Na wszystkie zabiegi Firma oferuje 5% zniżki.

Kancelaria Renata Świgońska

Prawnik i Tłumacz Przysięgły J. Angielskiego i J. Niemieckiego

Na wszystkie usługi Firma oferuje 10% zniżki.

Yellow Trip wynajem samochodów

Firma oferuje 10% rabatu za wynajem samochodu kempingowego Fiat Ducato Dethleffs Advantage oraz 5% na pozostałe modele z oferty zamieszczonej na stronie www.

Szkoła Kierowców "Olka"

Na wszystkie usługi Firma oferuje 10% zniżki.

Bilscy Dekoracje

Na wszystkie usługi Firma oferuje 10% zniżki.

Academy of Hair Design Berendowicz&Kublin

Firma oferuje 10% zniżki na usługi fryzjerskie

Mea Clinic

To Twoje miejsce zdrowia i urody!

Firma oferuje

30% RABATU na zabiegi depilacji laserowej LIGHT SHEER DESIRE.
20% RABATU na zabiegi ICOONE na twarz oraz ciało.
15% RABATU na zabiegi manicure i pedicure..

NeuroNova

Na wszystkie usługi Firma oferuje 7% zniżki.

HotelsCombined

Firma oferuje 10% zniżki na wszystkie hotele w Polsce i za granicą dla posiadaczy Karty Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego w ramach wyjazdów naukowych i wakacyjnych!

Aby skorzystać ze zniżki, wystarczy:

 1. Wybrać i zarezerwować nocleg za pośrednictwem www.hotelscombined.pl
 2. Po dokonaniu rezerwacji wysłać na adres EducationSupport@hotelscombined.com e-mail z następującymi informacjami:
 • Imię i nazwisko oraz adres e-mail,
 • Potwierdzenie rezerwacji wraz z numerem rezerwacji,
 • Potwierdzenie statusu członka Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego (np. kopię Karty Klubu Absolwenta),
 • Adres e-mail konta PayPal.

Dane na potwierdzeniu rezerwacji muszą być takie same jak dane w dokumencie potwierdzającym status członka Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego. Wypłata zniżki nastąpi w ciągu 1 tygodnia od daty wymeldowania z wybranego obiektu.

HotelsCombined to popularna porównywarka cen noclegów, która w jednym łatwym i szybkim wyszukiwaniu znajduje i porównuje najlepsze oferty ze wszystkich największych serwisów rezerwacyjnych. Rocznie z HotelsCombined korzysta ponad 300 milionów użytkowników z całego świata, a w bazie serwisu dostępne są najlepsze oferty ponad 800 000 obiektów ze 120 000 miejsc na świecie. Serwis HotelsCombined jest dostępny w ponad 40 językach, obsługuje 120 walut i oferuje darmową aplikację mobilną do wyszukiwania i porównywania noclegów. Serwis powstał w 2005 roku w Australii.

Fostertravel.pl

Firma oferuje 5% zniżki na wyjazdy turystyczne samolotem lub autokarem
(nie dotyczy biletów lotniczych, ofert wyjazdów egzotycznych, rejsów oraz ofert specjalnych, oferta nie dotyczy ITAKA, Rainbow Tours oraz Wezyr Holidays)

Student Travel

Firma oferuje na swoje usługi 5% zniżki.

zakupy

Biobrain

Firma oferuje 5% rabatu.

Biobrain to sklep ze zdrową żywnością w Warszawie. Produktami pełnowartościowymi, naturalnymi, ekologicznymi, tradycyjnymi. Chcieliśmy w jednym miejscu zebrać produkty bezglutenowe, bez cukrowe, wegańskie, bez mleczne, zdrowe i ekologiczne, tak by każdy klient znalazł tu coś dla Ciebie. Oferujemy produkty tylko od zaufanych producentów, którzy dają nam pewność najwyższej jakości. 

Dress you up oraz Hamsky

Oferują 15% rabatu na zakupy w swoim sklepie interentowym.

Dla Pań i dzieci pod adresem www.dressyouup.pl, a dla panów www.hamsky.pl.

Marka Dress You Up to synonim wygody połączonej z najnowszymi trendami.

Założycielki marki -  kobiety oraz pracujące matki poszukiwały ubrań, które jednocześnie sprawdzą się podczas opieki nad dzieckiem, spaceru , na zakupach, w pracy i na spotkaniu z koleżanką. To było przyczynkiem do powstania linii kobiecej. Ladies line spełnia te oczekiwania, a krótkie serie naszej odzieży gwarantują indywidualny styl.

Kids line jest ofertą skierowaną do najmłodszych. . Dress you Up produkuje rzeczy w krótkich seriach, a niekiedy nawet pojedyncze egzemplarze. Istnieje możliwość uszycia wyrobów według Twojego pomysłu.

Butik Optique

Okulary Ray-Ban® i Oakley® gwarantują perfekcyjne widzenie w każdych warunkach oraz ochronę oczu podczas uprawiania sportu!

Firma oferuje 10% zniżki na kolekcję opraw przeciwsłonecznych i optycznych marek Ray-Ban i Oakley (rabat nie łączy się z innymi promocjami).

Sklepy dobrewina.pl

Sklepy „dobrewina.pl” to Twój dostawca codziennych przyjemności.
W dwóch warszawskich sklepach doświadczeni sprzedawcy doradzą Ci jak najlepiej dobrać wina na Twoją imprezę, dla Twoich gości, czy tez na Twoje codzienne potrzeby.

Firma oferuje 10% zniżki na wszystkie zakupione wina.

Pixmac

Firma oferuje bonus 10% do każdego zakupionego pakietu kredytów.

Media Project Group

Firma oferuje na swoje usługi 20% zniżki.

Serwis okooko.pl

Firma oferuje 8% zniżki na swoje usługi.

Zooksy. Kolorowe skarpetki z Polski.

Klubowicze otrzymują 10% rabatu.

Aby uzyskać hasło do zniżki prosimy o kontakt na klub.absolwenta@lazarski.edu.pl.

W Zooksach chodzi o to, żeby było kolorowo. Dlatego zestawiają je odważnie i
łączą z super designem. W każdej kolekcji z innym. A po co? Żeby codziennie było jakoś tak fajniej – w końcu bez skarpetek dobrze wychodzi się tylko w klapkach.