Bezpłatne wsparcie coachingowe

Absolwenci, zachęcamy Was do skorzystania z bezpłatnych, indywidualnych sesji coachingowych prowadzonych przez Gabrielę Gab- coacha, mentora i wykładowcę w Uczelni Łazarskiego.

Znaleźliśmy się w niespotykanej dotąd sytuacji, w której mnóstwo rzeczy jest poza naszą kontrolą, jesteśmy zasypywani masą informacji z mediów- niestety, nie zawsze rzetelnie sprawdzonych.  Nasze codzienne życie niespodziewanie się skomplikowało. Każdy z nas w odmienny sposób reaguje na stres i odosobnienie. W tym trudnym okresie, Gabriela Gab coach, mentor i wykładowca w Uczelni Łazarskiego oferuje swoje usługi nieodpłatnie dla wszystkich absolwentów Uczelni Łazarskiego oraz innych osób, które w tym trudnym czasie potrzebują pomocy i wsparcia.

Gabriela Gab prowadzi w Uczelni Łazarskiego doradztwo zawodowe, coaching kariery oraz zajęcia z psychologii stresu. Jest wykfalifikowanym coachem i mentorem. Jeśli potrzebujecie indywidualnej sesji coachingowej przez telefon to zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 576 329 230

Obszary wsparcia:

  • wypracowanie strategii, jak najefektywniej wykorzystać czas kwarantanny,
  • wsparcie w radzeniu sobie z obawami i zrozumiałym w obecnej sytuacji lękiem,
  • zarządzania swoimi emocjami w ekstremalnej sytuacji,
  • radzenia sobie z rzeczywistością, gdy trzeba siedzieć w domu, zwłaszcza z dziećmi,

lub po prostu zwykłe wygadanie się życzliwej osobie, albo zwyczajna sesja coachingowa na dowolny temat. Gwarantujemy, że sesje są całkowicie poufne i odbywać się będą telefonicznie - numer, jest przeznaczony tylko i wyłącznie w celu wykonania sesji telefonicznych  w okresie kwarantanny.

WAŻNE: Dla zapewnienia Państwa komfortu psychicznego rozmowy są anonimowe, prosimy o nie podawanie podczas rozmowy imienia i nazwiska oraz innych danych osobowych.

Sesja coachingowa to nie sesja terapeutyczna i nie jest to też usługa medyczna.

Prosimy, aby osoba dzwoniąca zastrzegła swój numer telefonu -można to wykonać poprzez zmianę ustawień w telefonie lub wpisując przed naszym numerem telefonu kod: #31#, co pozwoli na jego anonimowość.

Informujemy również, że nie będziemy oddzwaniać na połączenia nieodebrane, ani odpisywać na wiadomości sms.

Zachęcamy do kontaktu!

Klub Absolwenta Uczelni Łazarskiego