Dołącz do Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego

Wypełnij deklarację i dołącz do nas! Wspólnie z Tobą możemy więcej. Zapraszamy!

Klub Absolwenta Uczelni Łazarskiego jest aktywną jednostką uczelni wyróżniającą się wśród tego typu organizacji na rynku mazowieckim. Klub działa na rzecz absolwentów i razem z absolwentami. Jest organizatorem spotkań networkingowych, których celem jest nawiązanie kontaktów biznesowych i wzmocnienie więzi między absolwentami, a także absolwentów z uczelnią. 

Organizujemy wydarzenia z cyklu "Spotkania z Absolwentem Sukcesu", na których rozwiniesz własne kompetencje zawodowe. Co roku odbywa się zjazd absolwentów - "Dzień Networkingu", podczas którego absolwenci mają możliwość wymiany doświadczeń zawodowych, a także bezpośredniego kontaktu z kolegami i koleżankami ze studiów.

Klub reprezentuje Rada Klubu Absolwentów, składająca się z 11 osób wybranych przez absolwentów na cztery lata.

Członkowie Klubu otrzymują Kartę Klubu Absolwenta, która umożliwia im korzystanie ze zniżek na różne usługi i produkty. Klub daje również możliwość korzystania z zasobów biblioteki i wypożyczalni uczelni. Członkowie mogą także korzystać z 25% zniżki na studia podyplomowe oraz 20% zniżki na MBA oraz kursy językowe prowadzone przez naszą uczelnię.

Klub prowadzi akcje prospołeczne dla środowiska Warszawy i okolic - "Wypełnij PIT", "Dzień Prawa", "Dzień Zdrowia". Wszystkie akcje są wspierane przez absolwentów Uczelni Łazarskiego, którzy włączają się w działania jako eksperci, dzieląc się swoją wiedzą merytoryczną lub służą pomocą organizacyjną.

Wypełnij deklarację i dołącz do nas!

Obserwuj Klub Absolwenta Uczelni Łazarskiego na Facebooku!

Zapraszamy