Pan Marcin Gozdanek laureatem nagrody Ministra Edukacji i Nauki

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji zdobył III miejsce w kategorii „praca magisterska”.

Już po raz 18. Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej we współpracy z Ministerstwem Nauki i Edukacji, Ministerstwem Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Ministerstwem Rozwoju, Przedsiębiorczości i Technologii wybrali autorów najlepszych prac naukowych, plakatów, filmów i informacji medialnych na temat ochrony własności intelektualnej. 18 listopada 2020 r., na posiedzeniu, Jury konkursu wyłoniło zwycięzców tegorocznej edycji wydarzenia. Oficjalne wyniki zostały ogłoszone w formule online w dniu 21.12.2020 r.

Wśród nagrodzonych przez Ministra Edukacji i Nauki, znalazł się absolwent Uczelni Łazarskiego Pan Marcin Gozdanek, który zajął III miejsce w kategorii „Praca magisterska”, za pracę dyplomową zatytułowaną: „Wytwory sztucznej inteligencji a prawo własności intelektualnej”. Promotorem pracy Pana Marcina była Pani dr Katarzyna Krupa-Lipińska.

Pan Marcin Gozdanek jest tegorocznym absolwentem Uczelni Łazarskiego (2019/2020). Ukończył jednolite studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji oraz Lingwistykę Stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzi działalność gospodarczą DELEXEO, zajmującą się tłumaczeniami z języków angielskiego i rosyjskiego. Jest aplikantem notarialnym.

Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów na drodze zawodowej!