Promocja absolwentów 2018

20 lipca 2018 roku, mamy przyjemność zaprosić Państwa na uroczystą promocję absolwentów Uczelni Łazarskiego I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich.

Uroczystość odbędzie się na dziedzińcu Uczelni o godzinie 16. Podczas wydarzenia zostaną wręczone Rektorskie Dyplomy Uznania, uroczyste certyfikaty ukończenia studiów oraz okolicznościowe dyplomy. Te wyjątkowe momenty utrwalimy na fotografiach które, mamy nadzieję, staną się wspaniałą pamiątką.

Jest to dla Państwa czas wyjątkowy. Wydarzenie będzie zwieńczeniem zakończenia kilkuletniej prac, a dyplom symbolem wysiłku, który włożyli Państwo by ukończyć naukę na Uczelni Łazarskiego. Serdecznie zapraszamy również Państwa najbliższych, którzy chcieliby z nami celebrować ten dzień.

Absolwentów, którzy chcą wziąć udział w Uroczystej Promocji prosimy o wypełnienie do 11 lipca formularza zgłoszeniowego.

Potwierdzenie zgłoszenia otrzymają Państwo na maila podanego podczas rejestracji. 

Informacje dodatkowe:

  • Uczelnia przygotowuje oprawę wydarzenia, zapewnia nieodpłatnie togi, birety, wspólne zdjęcia, występ muzyczny oraz drobny catering (przekąski i zimne napoje).
  • Na uroczystość serdecznie zapraszamy również studentów, którzy egzaminy dyplomowe mają zaplanowane na termin powakacyjny.
  • Ze względu na to, że czas i okazja jest wyjątkowa prosimy o przybycie w eleganckich strojach, podczas uroczystości absolwenci będą ubrani w togi i birety.
  • Wydanie Albumu Absolwentów rocznika 2017/2018, w formie flipbooka, przewidujemy na maj przyszłego roku.
  • Od godziny 12:00 do zakończenia uroczystości, absolwenci będą mogli odebrać dyplomy wraz z kompletem dokumentów, w Archiwum Uczelni (wejście C, poziom -1, pokój 08).
  • Osoby, które nie będą uczestniczyć w uroczystej promocji, będą mogły odebrać dyplomy po już w poniedziałek 23.07 w godz. 12:00 – 18:00  lub kolejne dni pracy Archiwum. Zasady odbioru dokumentów w późniejszym okresie zostaną podane w mailu informacyjnym z Archiwum.

Wszelkie pytania dotyczące uroczystej promocji prosimy kierować na adres: klub.absolwenta@lazarski.edu.pl.

Do zobaczenia na uroczystości.

Pozdrawiamy serdecznie,
Uczelnia Łazarskiego