Promocja absolwentów 2019

19 lipca 2019 roku, mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczystą Promocję Absolwentów Uczelni Łazarskiego I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich.

Uroczystość odbędzie się na dziedzińcu Uczelni o godzinie 16:00. Podczas wydarzenia zostaną wręczone Rektorskie Dyplomy Uznania, Uroczyste Certyfikaty Ukończenia Studiów oraz Dyplomy Okolicznościowe. Te wyjątkowe momenty utrwalimy na fotografiach, które- mamy nadzieję- będą wspaniałą pamiątką.

Jest to dla Państwa czas niezwykły. Wydarzenie to będzie zwieńczeniem kilkuletniej pracy, a Dyplom symbolem wysiłku, który włożyli Państwo, aby ukończyć naukę na Uczelni Łazarskiego.

Serdecznie zapraszamy również Państwa najbliższych- rodzinę i przyjaciół, którzy chcieliby z nami celebrować ten niepowtarzalny dzień.

Absolwentów, którzy chcą wziąć udział w Uroczystej Promocji Absolwentów rocznika 2018/2019 prosimy o wypełnienie do 7 lipca 2019 formularza zgłoszeniowego. Po zapisaniu się na wydarzenie, otrzymają Państwo potwierdzenie zgłoszenia na adres email podany podczas rejestracji.

Osoby, które do dnia 07.07.2019r. nie dokonają rejestracji, nie będą mogły podczas wydarzenia odebrać dyplomu z rąk Prezydenta oraz Rektora Uczelni Łazarskiego.

Informacje dodatkowe:

  • Uczelnia przygotowuje oprawę wydarzenia, zapewnia nieodpłatnie togi, birety, wspólne zdjęcia, występ muzyczny oraz drobny catering (przekąski i zimne napoje).
  • Na uroczystość serdecznie zapraszamy również studentów, którzy egzaminy dyplomowe mają zaplanowane na termin powakacyjny.
  • Z uwagi na wyjątkową okazję prosimy wszystkich Gości o przybycie w eleganckich strojach.
  • Podczas uroczystości Absolwenci będą ubrani w togi i birety.
  • Od godziny 12:00 do momentu rozpoczęcia uroczystości oraz po jej zakończeniu, Absolwenci będą mogli odebrać Dyplomy wraz z kompletem dokumentów w Archiwum Uczelni (wejście C, poziom -1, pokój 08).
  • Osoby, które nie będą uczestniczyć w Uroczystej Promocji Absolwentów Uczelni Łazarskiego, będą mogły odebrać Dyplom w poniedziałek 22.07.2019 lub kolejne dni pracy Archiwum. Zasady odbioru dokumentów w późniejszym okresie zostaną Państwu podane w mailu informacyjnym przekazanym przez pracowników Archiwum.
  • Wydanie Albumu Absolwentów rocznika 2018/2019,  w formie flipbooka, przewidujemy na maj przyszłego roku.

Wszelkie pytania dotyczące uroczystej promocji prosimy kierować na adres: klub.absolwenta@lazarski.edu.pl

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!
Uczelnia Łazarskiego