Spotkanie Networkingowe z Ojcem Jackiem Gniadkiem SVD

Klub Absolwenta zaprasza absolwentów na spotkanie networkingowe pt. „Wolność przemieszczania się w obliczu współczesnego kryzysu migracyjnego i Brexitu”, które odbędzie się 27.03.2019 r. o godz. 18 na terenie kampusu Uczelni Łazarskiego. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Ojciec Jacek Gniadek SVD.

27.03.2019 r. już po raz kolejny Klub Absolwenta Uczelni Łazarskiego zaprasza wszystkich absolwentów na spotkanie Networkingowe. Tym razem,  gościem specjalnym będzie Ojciec Jacek Gniadek SVD, który jest misjonarzem werbistą. Aktualnie mieszka i pracuje w Warszawie. Był na misjach w Kongo, Botswanie, Liberii i Zambii. Pisze o misjach i ekonomii. Nie dzieli człowieka na homo oeconomicus i homo religiosous. Łączy to, co inni dzielą. Jedni w ekonomii, a drudzy w teologii. Podczas spotkania opowie o  „wolności przemieszczania się w obliczu współczesnego kryzysu migracyjnego i Brexitu”. Jak twierdzi, koncepcje ekonomiczne mają swoje konsekwencje. Prawo do emigracji wypływa z prawa do wolności gospodarczej. Protekcjonizmy prowadzą do nacjonalizmów. Porządek polityczny wymaga jedności kulturowej.

Po wykładzie zapraszamy na drobny poczęstunek i spotkanie w absolwenckim gronie. Prosimy pamiętać o zabraniu wizytówek.

Zgłoszenie chęci uczestniczenia w wydarzeniu prosimy przesyłać do 24.03.2019 r. drogą email wysyłając wiadomość na adres: klub.absolwenta@lazarski.edu.pl w temacie wpisując „Networking”.