Webinarium pt. „Lataj świadomie - poznaj swoje prawa”

Już 23.02.2021 r. o godz. 12.30 zapraszamy na kolejne webinarium organizowane przez Klub Absolwenta Uczelni Łazarskiego pt. „Lataj świadomie - poznaj swoje prawa”.

Naszym gościem będzie Pani Patrycja Rejonowicz, nasza absolwentka, która odpowie na pytania dotyczące dochodzenia roszczeń od linii lotniczych i innych zagadnień związanych z prawami pasażerów. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej: https://form.lazarski.pl/lataj-swiadomie/. Na zgłoszenia czekamy do 21.02.2021 r.

W ramach cyklu webinariów prowadzonych przez absolwentów Uczelni Łazarskiego, Klub Absolwenta Uczelni Łazarskiego po raz drugi zaprasza studentów i absolwentów na spotkanie online pt. „Lataj świadomie- poznaj swoje prawa”. Wydarzenie odbędzie się 23.02.2021 r. o godz. 12.30 za pośrednictwem platformy Zoom.

Tym razem, naszym gościem będzie Pani Patrycja Rejonowicz, absolwentka UŁa, aplikant adwokacki, prawnik w kancelarii Kochański&Partners oraz członek Instytutu Prawa Lotniczego i Kosmicznego Uczelni Łazarskiego.

Ewelina Gee-Milan Koordynator Klubu Absolwenta UŁa razem z Panią Patrycją Rejonowicz odpowiedzą na pytania dotyczące szeroko pojętych praw i obowiązków pasażerów linii lotniczych. Uczestnicy, biorąc udział w wydarzeniu, z pewnością dowiedzą się jak uzyskać odszkodowanie za odwołany lub opóźniony lot, jakie są skuteczne sposoby dochodzenia roszczeń wobec przewoźników oraz kim jest rzecznik pasażera.

Osoby chcące otrzymać praktyczną wiedzę w pigułce, na te i wiele innych zagadnień związanych z podróżami lotniczymi, zachęcamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej: https://form.lazarski.pl/lataj-swiadomie/. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 21.02.2021r.

Kontakt:
mgr. Ewelina Gee - Milan
Koordynator Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego
klub.absolwenta@lazarski.edu.pl