Zmiana terminu Graduacji 2020 #dobrzeżejesteś

Uroczysta Promocja Absolwentów odbędzie się w nowym terminie.

Drodzy Studenci, Przyszli Absolwenci,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Uroczysta Promocja Absolwentów odbędzie się w nowym terminie.

Wiemy jak bardzo czekacie na ten uroczysty moment wieńczący Waszą naukę na Uczelni Łazarskiego. Obserwując zmieniającą się sytuację w kraju spowodowaną pandemią zdecydowaliśmy o przesunięciu terminu Waszego święta na dzień 12 września br.

Zachęcamy Was drodzy tegoroczni absolwenci do wypełnienia formularza rejestracyjnego podanego w linku poniżej. Jest to bardzo dla nas ważne , gdyż pozwoli nam to na przygotowanie prawidłowego przebiegu uroczystości w dogodnych oraz bezpiecznych dla nas wszystkich warunkach.

Proszimy o zgłoszenia checi udziału do 24 lipca.

W wydarzeniu będzie także można wziąć udział online, link dostaną Państwo w wiadomości organizacyjnej przed uroczystością.

Graduacja na Uczelni Łazarskiego to wyjątkowe święto, które corocznie jest celebrowane podczas uroczystości, którą uświetniają znamienici goście, niesamowita oprawa, pamiątkowe sesje fotograficzne, przemówienia i wręczane wyróżnienia dla najzdolniejszych absolwentów – Rektorskie Dyplomy Uznania.  W tym roku konieczne będą zmiany organizacyjne wynikające z nałożonego reżimu sanitarnego ale dołożymy wszelkich starań aby ten dzień był dla Was wyjątkowy.

Zachęcamy także do członkostwa w Klubie Absolwenta Uczelni Łazarskiego. W tym celu należy zarejestrować się w serwisie Klubu Absolwenta. Członkostwo jest bezpłatne i gwarantuje wiele możliwości rozwoju osobistego i zawodowego oraz benefity takie jak Karta Klubu Absolwenta, która uprawnia do skorzystania ze zniżek u Partnerów. Członkostwo w  Klubie Absolwenta pozwoli nam na utrzymanie wzajemnego kontaktu i bieżące informowanie o ważnych wydarzeniach organizowanych przez naszą Uczelnię.