Paulina Pieńkowska

Pracownik merytoryczny, starszy secjalista

Dlaczego zdecydowałaś/eś się kandydować na członka Rady Klubu Absolwenta?

Uważam, iż Klub Absolwenta Uczelni Łazarskiego w bardzo dobry sposób angażuje się w integrację osób związanych z Uczelnią, osób które zakończyły naukę. Organizowane spotkania często połączone są ciekawymi wykładami ze specjalnie zaproszonymi gośćmi. Rada Klubu czynnie też pomaga w problemach innych, czy też przesyła ciekawe oferty kulturalne. Fajnie byłoby tworzyć to i brać czynny udział w organizacji.

 

Pochwal się i w kilku zdaniach opisz nam swoje doświadczenie zawodowe.

Po ukończeniu szkoły rozpoczęłam pracę w Ministerstwie Gospodarki, następnie w Ministerstwie Rozwoju. Dzięki pracy w resorcie brałam udział w tworzeniu wewnętrznych aktów prawnych, współpracowałam przy ich recenzowaniu oraz organizowałam wewnętrzne eventy dla pracowników oraz ich najbliższych (kiermasze świąteczne, dzień dziecka, akcje krwiodawstwa, spotkania organizowane przez Ministra). Ponadto odpowiadałam za pozyskiwanie ofert specjalnych teatrów dla pracowników Ministerstwa. Obecnie pracuję i kształcę się w Zamówieniach Publicznych.

 

 

Twoją „mocną stroną” jest?

Jestem osobą, która przydzielone jej zadania stara się wykonywać w sposób dokładny i precyzyjny, lubię pracę z ludźmi i pomaganie innym. Nie mam problemu z organizacją pracy własnej.

 

Proszę dokończ zdanie: Za swoje największe osiągnięcie zawodowe uważam…

Każdy kolejny krok w swojej karierze zawodowej, który ma wpływ na własny rozwój traktuję jako osiągnięcie. Obecnie jest to ukończenie studiów podyplomowych Studium Zamówień Publicznych z oceną bardzo dobrą.

 

Przekonaj nas w kilku zdaniach dlaczego to właśnie Ty jesteś najlepszym kandydatem na Członka Rady Klubu Absolwenta.

Uważam, że jestem osobą odpowiedzialną, której można powierzyć zadania do wykonania. Jeśli potrzebuję pomocy to potrafię zapytać i poprosić o poradę. Nie boję się wyrażać swojego zdania.